Default success message.

Default error message.

Zajęcia dodatkowe

Natalia Minge


Obecnie na rynku znaleźć można bardzo wiele zajęć dodatkowych dla dzieci w różnym wieku. Jak wybrać odpowiednie dla naszej pociechy i jak sprawić, by przyniosły możliwie najwięcej korzyści?

Jako rodzice, chcemy dla dziecka jak najlepiej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach podstawą jest wykształcenie. Chcemy zapewnić potomkowi dobrą przyszłość, często więc już od pierwszych lat jego życia staramy się powoli ku temu zmierzać. Odpowiedzią na podobne potrzeby i oczekiwania rodziców są coraz to nowsze zajęcia dodatkowe dla dzieci dostępne na rynku. Naprawdę jest w czym wybierać. Możemy zapisać malucha na zajęcia sportowe, artystyczne czy muzyczne, językowe i wiele innych. Z owej obfitości czasem trudno jest wyłonić to, co będzie dla naszego dziecka najbardziej wartościowe. Mówiąc wprost, trudno się zdecydować – na wszelki wypadek rodzice wybierają więc kilka możliwości.

Kształcenie dziecka w wielu kierunkach naraz nie jest jednak dobrą drogą. Czasem bywa jedynie zaspokojeniem ambicji rodziców – i choć zwykle wynika z dobrej woli, może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Jak zatem „ustalić grafik” malucha, by nie był on przepełniony? W jaki sposób wybrać te zajęcia edukacyjne, które będą dla niego najlepsze, najciekawsze, najbardziej wartościowe?

Zachęcamy do zapoznania się z poradami ekspertki Vademecum Świadomego Rodzica, Natalii Minge, specjalistki w zakresie rozwoju dziecięcego, która udziela odpowiedzi na powyższe pytania. Dowiesz się, jak zachować zdrowy wobec zajęć dodatkowych i jak wspierać edukację malucha naprawdę skutecznie, aby dać mu to, co dla niego najlepsze.


<< Wstecz

Polub nas na Facebooku!
Polub nas na Facebooku!
Polub nas na Facebooku!

Kontakt

Telefon:
(+48) 536 026 366
(+48) 536 026 266

E-mail:
biuro@evokids.pl
d.matczak@evokids.pl

Adres:
ul. Dąbrowskiego 48
41-500 Chorzów

O nas

EvoKids oferuje profesjonalne produkty i rozwiązania dające wsparcie dla rodziców zainteresowanych optymalnym rozwojem swoich dzieci i/lub eliminacją problemów na różnych etapach rozwoju i wychowania.

Chcesz otrzymywać wartościowe informacje o nowych poradach w ramach Vademecum Świadomego Rodzica oraz o wartościowych wydarzeniach? Zapisz się do newslettera!