Default success message.

Default error message.

Videoporady

Wychowując dziecko na każdym kroku zadajemy sobie mnóstwo pytań i mamy niezliczone wątpliwości. Poprzez krótkie porady będziemy prezentować dobre praktyki i skuteczne rozwiązania autorstwa znanych ekspertów z dziedziny rozwoju dzieci.

W razie pytań - jesteśmy do dyspozycji!

Dominika Matczak
Telefon: (+48) 536 026 366
Adres e-mail: d.matczak@evokids.pl

Video-Porady EvoKids

Moje dziecko wymusza

Czy czujecie czasem, że dziecko coś na was wymusza? Czujecie się przyparci przez nie do muru? Aby zmienić perspektywę wystarczy zastanowić się, co kryje się za dziwnym zachowaniem, czego ono potrzebuje.

Dziecko się złości

Każdy ma prawo do całej gamy uczuć, także do złości, zwłaszcza, że dla dziecka często jest to jedyny sposób, by otoczenie zrozumiało, że dzieje się coś, czego maluch nie akceptuje.

Kłótnie małżonków

Czy wolno się kłócić przy dziecku? Jak się spierać tak, by nie tylko nie zaszkodzić dziecku, ale dodatkowo czegoś je nauczyć?

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe są w dzisiejszych czasach stałym punktem planu dnia większości przedszkolaków i uczniów. Z filmu dowiesz się jak nie przesadzić z ilością, jak je dobierać, żeby dziecko odnosiło prawdziwe korzyści.

Buzi na pożegnanie

Wiele dzieci nie lubi być obściskiwanych i całowanych przez niemal obce ciocie. Czy powinniśmy nalegać, by były "miłe"?

Polub nas na Facebooku!
Polub nas na Facebooku!
Polub nas na Facebooku!

Kontakt

Telefon:
(+48) 536 026 366
(+48) 536 026 266

E-mail:
biuro@evokids.pl
d.matczak@evokids.pl

Adres:
ul. Dąbrowskiego 48
41-500 Chorzów

O nas

EvoKids oferuje profesjonalne produkty i rozwiązania dające wsparcie dla rodziców zainteresowanych optymalnym rozwojem swoich dzieci i/lub eliminacją problemów na różnych etapach rozwoju i wychowania.

Chcesz otrzymywać wartościowe informacje o nowych poradach w ramach Vademecum Świadomego Rodzica oraz o wartościowych wydarzeniach? Zapisz się do newslettera!