Default success message.

Default error message.

Opinie


Testy są na wysokim poziomie, ładna grafika przyjazna dziecku. Podobała mi się różnorodność ćwiczeń i to, że były one w miarę przejrzyste i zrozumiałe dla mojego 3 letniego synka, który, jak wiadomo dopiero poznaje otaczający go świat.

Katarzyna Pociejowska, mama Wojtka


Polecam testy EvoKids. Zadania są czytelne, grafika wyraźna, kolorowa, przykuwa uwagę dziecka. Polecenia zrozumiałe, zadania różnorodne.

Anna Sornek, mama Bogusi i Jadzi


Ogólnie fajne testy, czytelne, grafika super, kolorowe, wyraźnie. Polecenia są zrozumiałe dla rodziców i dziecka.

Monika Kowalska, mama Basi i Franka


Mimo początkowych problemów technicznych później testy przeszłyśmy sprawnie. Córce się podobało, wszystko poszło sprawnie. Mała wykonywała ćwiczenia sprawnie, bez marudzenia. Jestem zadowolona .

Diana Tsepenko, mama Ani


Ogólnie Testy są przygotowane profesjonalnie, bardzo podoba mi się opis jak przygotować dziecko do testów. Szczególnie spodobały mi się zadania na ćwiczenie pamięci.

Magdalena Skrab, mama Emilki, Bartka i Wojtusia


Testy które rodzic może samodzielnie wykonać z dzieckiem w domu, dają sposobność poznania możliwości naszych pociech na bieżąco, ponieważ od razu widzimy w czym i jak sobie dziecko radzi, a z czym ma kłopoty. Żeby je wykonać nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, ponieważ wszystko jest jasno opisane, więc każdy rodzic sobie poradzi.

Wiola Skawińska, mama Lucyny


Grafika jest przyjazna i ciekawa dla dzieci, a jasne polecenia zrozumiałe, nawet dla najmłodszych pociech. Zadania ułożone są rosnąco pod względem trudności, co zachęca dzieci do ich wykonania, dodatkowo występują też zadania ruchowe, co sprawia że nie wkrada się monotonia i znużenie, kiedy jednak maluch jest zmęczony test można skończyć w dowolnym miejscu i wrócić do niego kiedy maluch będzie gotowy.

Wiola Skawińska, mama Lucyny


Polub nas na Facebooku!
Polub nas na Facebooku!
Polub nas na Facebooku!

Kontakt

Telefon:
(+48) 536 026 366
(+48) 536 026 266

E-mail:
biuro@evokids.pl
d.matczak@evokids.pl

Adres:
ul. Dąbrowskiego 48
41-500 Chorzów

O nas

EvoKids oferuje profesjonalne produkty i rozwiązania dające wsparcie dla rodziców zainteresowanych optymalnym rozwojem swoich dzieci i/lub eliminacją problemów na różnych etapach rozwoju i wychowania.

Chcesz otrzymywać wartościowe informacje o nowych poradach w ramach Vademecum Świadomego Rodzica oraz o wartościowych wydarzeniach? Zapisz się do newslettera!