Default success message.

Default error message.

Aktualności

Z radością informujemy, że prace nad testami dla dzieci 0-2 dobiegły końca. Zapraszamy do realizacji testów, pozwalają one poznać dzieci oraz wzbogacić swoją wiedzę na co zwracać szczególną uwagę przy wspieraniu swoich pociech.  Do końca stycznia testy można wykonać za darmo klikając w link: http://evokids.pl/twoj-rabat?code=Aktualności&id=227              

 

 

 

 

 

EvoKids na łamach Gagi!

Każdy, kto zakupi egzemplarz dwumiesięcznika Gaga, natrafi na dwa materiały promujące EvoKids. Jest to reklama naszych testów oraz cyklu „Vademecum Świadomego rodzica”, który możecie Państwo oglądać zarówno na naszej stronie (zakładka Video) jak i również na naszym kanale YouTube.

>> Więcej


Prace nad EvoKids dobiegają końca!

Wiele godzin pracy merytorycznej, technicznej i marketingowej zajęło budowanie projektu EvoKids. Jednak praca przyniosła niesamowite efekty, o czym przekonujemy się, słuchając opinii testerek, które sprawdzały wraz ze swoimi dziećmi nasze testy.

>> Więcej


Polub nas na Facebooku!
Polub nas na Facebooku!
Polub nas na Facebooku!

Kontakt

Telefon:
(+48) 536 026 366
(+48) 536 026 266

E-mail:
biuro@evokids.pl
d.matczak@evokids.pl

Adres:
ul. Dąbrowskiego 48
41-500 Chorzów

O nas

EvoKids oferuje profesjonalne produkty i rozwiązania dające wsparcie dla rodziców zainteresowanych optymalnym rozwojem swoich dzieci i/lub eliminacją problemów na różnych etapach rozwoju i wychowania.

Chcesz otrzymywać wartościowe informacje o nowych poradach w ramach Vademecum Świadomego Rodzica oraz o wartościowych wydarzeniach? Zapisz się do newslettera!